Agencja City Models

Targi i wystawy / Organizacja targów i wystaw

00-227 Warszawa, Freta 25/4

00-227WarszawaFreta 25/4Mazowieckie888770651

888 770... 651więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Agencja City Models

Usługa w kategorii: Imprezy firmowe

Cena: do uzgodnienia

Agencja City Models reprezentuje wybraną grupę twórców i uznanych modelek pracujących na rzecz reklamy, mody, filmu i biznesu. Oferujemy tylko najwyższej klasy profesjonalizm, talent i zaangażowanie. Każdy z fotografów, modeli, make-up artist, stylistów włosów czy kostiumografów jest w pełni zaangażowany w dostarczanie efektów pracy najwyższej jakości.
Nasze modelki są starannie wybrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Znajomość języków obcych oraz najwyższe wyróżnienia w konkursach piękności to główne atuty współpracujących z nami hostess i modelek.

Korzyści: Dzięki specjalistycznej metodzie doboru modelek i hostess, zapewniamy najwyższy standard ambasadorek marki Państwa produktów działających poprzez promowanie próbek produktów, marketingu mobilnego, organizację zdarzeń pokazów mody, konferencji i targów.


Sposób wykonania: Jesteśmy tu aby pomóc Tobie i Twojej firmie w prowadzeniu kampanii reklamowych, promocji i kreacji wizerunku. Wiemy, jak skutecznie działać i jak promować markę w każdym przedziale demograficznym.


Gwarancja: City Models Agency została założona w 2009 roku i od tego czasu wielu klientów zdało sobie sprawę, że jest jedyną w tej branży agencją wyspecjalizowaną w profesjonalnej promocji produktów i usług.


Zasięg: Zadzwoń do nas a zorganizujemy wspaniałą imprezę na poziomie lokalnym, regionalnym lub krajowym i zapamiętaj City Models jako siłę zapewniającą wsparcie w promocji Państwa działalności od koncepcji do pełnego sukcesu.

Termin wykonania: do uzgodnienia telefonicznego lub office@city-models.pl Jesteśmy tu aby pomóc Tobie i Twojej firmie w prowadzeniu kampanii reklamowych, promocji i kreacji wizerunku.


Jak zamówić: Zadzwoń do nas a zorganizujemy wspaniałą imprezę na poziomie lokalnym, regionalnym lub krajowym i zapamiętaj City Models jako siłę zapewniającą wsparcie w promocji Państwa działalności od koncepcji do pełnego sukcesu.

Usługi


Zmień branżę

Targi i wystawy - Warszawa


Warszawa

 

Zmień miejscowość

  • Mińsk Mazowiecki
  • Legionowo
  • Mława
  • Łomianki
  • Wołomin
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Sochaczew
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty