DORADCA Auditors Sp. z o.o.

Usługi rachunkowe i księgowe / Biegli rewidenci

80-266 Gdańsk, Grunwaldzka 212

80-266GdańskGrunwaldzka 212Pomorskie585581394

58 558... 13 94więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


usługi księgowe

Usługa w kategorii: Biegli rewidenci

Cena: do uzgodnienia

Nasza firma proponuje kompleksową obsługę księgową Spółek w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych z uwzględnieniem zarówno wymagań rachunkowości finansowej, jak i rachunkowości zarządczej adekwatnie do potrzeb Zarządu.
W ramach współpracy sporządzamy sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, informację dodatkową oraz - stosownie do potrzeb jednostki - rachunek przepływów pieniężnych oraz zestawienie zmian w kapitale własnym). Sporządzanie sprawozdań i raportów może się również odbywać w języku angielskim lub niemieckim.
Nasza współpraca obejmuje nie tylko prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji i dokumentacji dotyczących wszystkich zobowiązań publicznoprawnych czy prowadzenie spraw kadrowych, ale również sporządzanie list płac, prowadzenie ewidencji i wypłaty wynagrodzeń oraz sprawozdawczości ZUS i GUS.
Ponadto świadczymy usługi w formie wyjaśnień i konsultacji dotyczących zasad prowadzenia rachunkowości oraz rozliczeń podatkowych.

Korzyści: Posiadamy szerokie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych. Stanowi to podstawę dla prawidłowości i rzetelności prowadzonych ksiąg.


Sposób wykonania: Usługę prowadzenia ksiąg świadczymy w siedzibie Klienta lub w naszym biurze.


Gwarancja: Nasi pracownicy to specjaliści księgowi i finansowi posiadający szeroki zakres umiejętności, wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie audytu księgowego i podatkowego. Ich wiedza i umiejętności to nasza gwarancja.


Zasięg: Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Zlecenie realizujemy u Klienta oraz w naszym biurze. Pozostajemy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym.


Termin wykonania: Nasze usługi świadczymy w sposób najmniej uciążliwy dla Klienta. Czas niezbędny do przeprowadzenia badania uzgadniamy z klientem przed rozpoczęciem zlecenia


Jak zamówić: Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, jak również do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Usługi


Zmień branżę

Usługi rachunkowe i księgowe - Gdańsk


Gdańsk

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty