DORADCA Auditors Sp. z o.o.

Usługi rachunkowe i księgowe / Biegli rewidenci

80-266 Gdańsk, Grunwaldzka 212

80-266GdańskGrunwaldzka 212Pomorskie585581394

58 558... 13 94więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


badanie sprawozdań finansowych

Usługa w kategorii: Biegli rewidenci

Cena: do uzgodnienia

Badanie przeprowadzamy zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz Krajowymi Standardami Rewizji Finansowej wydanymi przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów. Nasze działania oparte są na nowoczesnych standardach rewizji finansowej. Przeprowadzane przez nas audyty odpowiadają normom i wytycznym Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Wykonujemy również badania zgodności sprawozdań finansowych ze standardami US GAAP. Działamy stosownie do zasad zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowej Biegłych Rewidentów.

Korzyści: Posiadamy partnerskie podejście do Klientów, szanujemy ich czas i pieniądze. Dostarczamy im rozwiązania szeregu zagadnień podatkowych i księgowych. Staramy się łączyć dużą mobilność i niekonwencjonalne metody działania z doświadczeniem i praktyką.


Sposób wykonania: Badanie przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami wydanymi przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów. Badanie przeprowadzamy w siedzibie klienta oraz w naszym biurze.


Gwarancja: Nasi pracownicy to specjaliści księgowi i finansowi posiadający szeroki zakres umiejętności, wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie audytu księgowego i podatkowego.


Zasięg: Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Pozostajemy w kontakcie mailowym i telefonicznym, również po zakończeniu usługi.


Termin wykonania: Nasze usługi świadczymy w sposób najmniej uciążliwy dla klienta, czas niezbędny do przeprowadzenia badania uzgadniamy z klientem przed rozpoczęciem prac.


Jak zamówić: Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej.

Usługi


Zmień branżę

Usługi rachunkowe i księgowe - Gdańsk


Gdańsk

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty