DORADCA Auditors Sp. z o.o.

Usługi rachunkowe i księgowe / Biegli rewidenci

80-266 Gdańsk, Grunwaldzka 212

80-266GdańskGrunwaldzka 212Pomorskie585581394

58 558... 13 94więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


audyt dotacji

Usługa w kategorii: Biegli rewidenci

Cena: do uzgodnienia

Audyt przeprowadzany jest zgodnie z międzynarodowymi standardami audytu (International Standards of Auditing – ISA). Zakres audytu jest zgodny z wytycznymi w tym zakresie. W jego ramach audytor dokonuje oceny dokumentów finansowych i rzeczowych w odniesieniu do działań zrealizowanych przez Projektodawcę i jego Partnerów. Ocenie audytora podlega zgodność realizacji projektu z jego założeniami określonymi w umowie o dofinansowanie projektu.

Korzyści: Wiele lat doświadczenia oraz zdobyte umiejętności, a także przyjęte metody współpracy z Klientem sprawiają, iż jesteśmy cenionym audytorem środków pochodzących z dotacji na polskim rynku.


Sposób wykonania: Audyt przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami wydanymi przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów oraz międzynarodowymi standardami audytu (International Standards of Auditing – ISA).


Gwarancja: Nasz potencjał osobowy oraz zdobyte doświadczenie stanowią naszą gwarancję jakości wykonywanej pracy oraz świadczonych usług.


Zasięg: Nasze usługi świadczymy na terenie kraju, w siedzibie Klienta oraz w naszym biurze. Utrzymujemy stały kontakt mailowy i telefoniczny.


Termin wykonania: Nasze usługi świadczymy w sposób najmniej uciążliwy dla Klienta a czas potrzebny na ich realizację uzgadniamy z Klientem przed rozpoczęciem zlecenia.


Jak zamówić: Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, jak również do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Usługi


Zmień branżę

Usługi rachunkowe i księgowe - Gdańsk


Gdańsk

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty