Odzyskaj VAT "MAXPROFIT" Bartosz Urbański

62-800KaliszGórnośląska 64Wielkopolskie625909393

Usługi rachunkowe i księgowe / Biura rachunkowe

4

 

Odzyskaj VAT "MAXPROFIT" Bartosz Urbański

62-800 Kalisz, Górnośląska 64

62 590... 93 93więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Rozliczenie VAT z materiałów budowlanych

Usługa w kategorii: Wnioski VZM-1

50,00 zł

Jak szybko i bezproblemowo odzyskać podatek VAT za materiały budowlane?
Przede wszystkim należy posiadać faktury VAT dokumentujące zakup tych materiałów, w drugiej kolejności należy posiadać pozwolenie na
budowę lub tytuł prawny do lokalu lub budynku jeśli roboty nie wymagały takiego pozwolenia (np.wykończenie mieszkania czy jego remont).
Jeśli powyższe warunki są spełnione można przystąpić do procedury odzyskania części podatku VAT za pośrednictwem www.odzyskajvat.pl.
Skorzystanie z wyspecjalizowanej firmy gwarantuje że zwrot otrzymamy szybko i bez problemów, a co najważniejsze unikniemy żmudnej i czasochłonnej pracy związanej z weryfikacją faktur, szukaniem kodów PKWiU i wypełnianiem załączników. Zlecenie usługi na www.odzyskajvat.pl jest banalnie proste i polega tylko na wypełnieniu formularza zlecenia usługi i wysłaniu faktur (e-mailem lub pocztą tradycyjną). Całą resztą zajmą się pracownicy www.odzyskajvat.pl, więc o nic nie musisz się martwić.

Korzyści: Korzystając z naszej usługi oszczędzasz przede wszystkim swój cenny czas. Całą pracę wykonujemy za Ciebie, otrzymujesz gotowy wniosek który podpisujesz i składasz w swoim urzędzie skarbowym. To ogromna wygoda którą doceniło już tysiące naszych klientów.


Sposób wykonania: Usługę wykonujemy za pośrednictwem internetu więc nie musisz nigdzie chodzić, jeździć czy stać w kolejkach. Wystarczy że, wieczorem w wolnej chwili, zeskanujesz faktury i wyślesz je do nas - resztą zajmie się odzyskajvat.pl


Gwarancja: Usługa wykonywana jest przez wykwalifikowaną i wyszkoloną kadrę z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym bagażem doświadczeń co gwarantuje że usługa wykonana będzie profesjonalnie.


Zasięg: Swym zasięgiem działania, dzięki możliwością jakie daje internet, obejmujemy całą Polskę. Odbiorcami naszych usług są głównie mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia ale także innych miejscowości z najdalszych zakątków Polski.


Termin wykonania: Zlecenia realizujemy w terminie maksymalnie 7 dni od dnia odnotowania płatności za usługę. Najczęściej jednak termin ten wynosi około 4-5 dni. Tyle potrzebujemy aby przeanalizować Twoje faktury i wypełnić na ich podstawie Twój wniosek VZM-1.


Jak zamówić: Wystarczy wejść na naszą stronę www.odzyskajvat.pl i wypełnić formularz zlecenia usługi i koniecznie wysłać do nas faktury (e-mailem lub pocztą tradycyjną). Zamówienia przyjmuje także telefonicznie - dane kontaktowe znajdują się zakładce KONTAKT.

Usługi

 • Biznes, prawo i finanse
 • Rozliczenia podatkowe
 • Deklaracje podatkowe
 • Wnioski VZM-1 (5)

Kontakt

62-800 Kalisz,
Górnośląska 64

62 590... 93 93więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd
 
 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty