Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Kultura i sztuka / Agencje artystyczne

02-776 Warszawa, Nowoursynowska 147 lok. s1

02-776WarszawaNowoursynowska 147 lok. s1Mazowieckie881316427

881 316... 427więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Malowanie Piaskiem

Usługa w kategorii: Pokazy artystyczne

Cena: do uzgodnienia

Malowanie Piaskiem może odbywać się przy pomocy piasku klasycznego (jednokolorowego) lub kolorowego. Długość pokazu trwa od 10 do 15 minut, w zależności od ilości życzeń i ilości malowanych obrazów. Płynne przechodzenie z jednego obrazu na drugi powoduje, że pokazy animacji piaskowej to niesamowite wydarzenia, które wywołują u widzów zdumienie i zachwyt. Są idealnym sposobem na uświetnienie każdej uroczystości.


Istnieją następujące formy Animacji Piaskowej do wyboru:
- pokaz - malowany na żywo na wydarzeniu. Artystka maluje przy specjalnym stole, nad którym znajduje się kamera, przekazująca obraz na ekran. Dzięki temu publiczność widzi, co maluje artystka
- warsztaty - dla grup, jak również dla indywidualnych klientów. Kursanci zapoznają się z podstawowymi technikami Animacji Piaskowej, ćwicząc nowe umiejętności przy specjalnych stołach piaskowych. Pod koniec warsztatów każdy ma chwilę czasu dla siebie, podczas której, wykorzystując nowo zdobytą wiedzę, Kursanci rozwijają swoją wyobraźnię, ćwicząc nowo zdobytą wiedzę
- film - nagrywany w firmowym studiu. Kamera, umieszczona na statywie, nagrywa wszystko, co maluje artystka. Można połączyć go z dźwiękiem, np. podkładem muzycznym lub czytanym tekstem.
- obraz/zdjęcie - artystka maluje na stole piaskowy obraz. Aparatem na statywie robione jest zdjęcie, a następnie drukowane na specjalnym papierze (zdjęcie) lub na płótnie (obraz)

Oprócz możliwości wykonania pokazu przez Tetianę Galitsynę - ikonę Sztuki Malowania Piaskiem, istnieje możliwość zamówienia pokazu w wykonaniu utalentowanej artystki z zespołu Galitsyna Art Group, wielokrotnej laureatki międzynarodowych konkursów artystycznych - NATALII.

Korzyści: Indywidualne podejście do klienta. Oryginalność pokazu (nie ma dwóch takich samych). Prosty i szybki kontakt z opiekunem projektu. Niepowtarzalna atrakcja na wydarzenie.


Sposób wykonania: W każdym miejscu, zaproponowanym przez klienta. Niezbędna jest możliwość całkowitego wyłączenia światła, ponieważ pokazy Malowania Piaskiem odbywają się w ciemnościach (dla lepszej widoczności obrazu na ekranie) oraz możliwość podłączenia do prądu.


Gwarancja: W każdym momencie jest możliwy wgląd w proces powstawania pokazu, dzięki czemu Klient na bieżąco widzi, co zmienia się w projekcie.


Zasięg: cała Polska


Termin wykonania: Czas wykonania pokazu zależny jest od ilości życzeń oraz ilości obrazów, z których ma się składać. Zwykle pokaz trwa od 5 do 15 minut.


Jak zamówić: Zadzwoń na numer 881 316 427 lub napisz e-maila na office@galitsyna-show.com

Usługi


Zmień branżę

Kultura i sztuka - Warszawa


Warszawa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty