Double Prism Daria Gil

Biznes / Marketing i reklama

40-096 Katowice, 3 Maja 22/2c

40-096Katowice3 Maja 22/2cŚląskie690695024

690 695... 024więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Responsywne strony internetowe

Usługa w kategorii: Tworzenie stron internetowych

Cena: do uzgodnienia

Pracę nad stroną internetową zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy grupy docelowej, czyli odbiorców strony oraz wyznaczamy cele, które strona internetowa ma realizować. Następnie przystępujemy do projektowania zarysu systemu nawigacji. Wszystko po to, aby strona pracowała dla Ciebie skutecznie przez najbliższe lata.

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego strony. Dopiero po jego pełnej akceptacji przystępujemy do prac nad stroną. Projekt obejmuje zarówno stronę główną, jak również wszystkie kluczowe podstrony, które mają powstać. Otrzymasz od nas przejrzysty projekt graficzny wraz ze szczegółowym opisem funkcjonowania strony.

Dopiero na tym etapie przechodzimy do budowania responsywnej strony internetowej. Co to oznacza? Strona będzie prawidłowo wyświetlała się na każdym mobilnym urządzeniu. Ponadto tworzymy strony w oparciu o bardzo intuicyjny system zarządzania treścią- WordPress, dzięki czemu do dokonania drobnych zmian na stronie, bądź jej samodzielnego późniejszego prowadzenia nie będziesz potrzebował wsparcia informatycznego. Oczywiście po ukończonym zadaniu wszystko wyjaśnimy.

Korzyści: Podejmując współpracę z nami otrzymasz: responsywną stronę internetową wyświetlającą się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym stronę, która swoją szatą graficzną i funkcjonalnością będzie realizowała cele przedsiębiorstwa


Sposób wykonania: Pracujemy zdalnie, posiadamy biuro w Katowicach, w którym z przyjemnością spotykamy się z Klientami po wcześniejszym ustaleniu terminu. Istnieje również możliwość spotkania w siedzibie Klienta.


Gwarancja: Po każdym wykonanym zleceniu przez miesiąc zupełnie za darmo administrujemy i opiekujemy się wykonaną stroną internetową.


Zasięg: Pracujemy na terenie całej Polski.


Jak zamówić: Kontakt: www.2xp-studio.com mail: kontakt@2xp-studio.com tel: 690-695-024

Usługi


Zmień branżę

Biznes - Katowice


Katowice

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty