Miejsce Wspierania Rodzicielstwa - 3mamy razem

Medycyna i zdrowie / Szkoły rodzenia

10-088 Olsztyn, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 23 lok. 118 (1 piętro)

10-088OlsztynAleja Generała Władysława Sikorskiego 23 lok. 118 (1 piętro)Warmińsko-mazurskie692400185

692 400... 185więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


WSPARCIE OKOŁOPORODOWE - PORÓD Z DOULĄ

Usługa w kategorii: DOULA

700,00 zł

Pewnie nie raz słyszeliście, że poród to tylko kilka godzin, które szybko miną, że prędko zapomina się o wszystkim, co było trudne, że jakoś to będzie.
Naszym zdaniem od tego, jak będziecie czuli się w chwilach, gdy na świat będzie przychodziło Wasze dziecko, jakie wsparcie wtedy otrzymacie, może zależeć początek Waszego rodzicielstwa.

Badania udowadniają, że stałe wsparcie wykwalifikowanej douli ma ogromne znaczenie i jednocześnie może znacząco zmienić przebieg porodu, dając szansę na odebranie go w sposób pozytywny.
Dobry poród wzmocni Was, da Wam wiarę w siebie i ułatwi wejście w nowe role – rolę mamy i taty. Tak wiele zależy od tych kilku czy kilkunastu godzin na sali porodowej. Tak wiele zależy od Waszego przygotowania do porodu i wsparcia, jakie wtedy otrzymacie.

Bez względu na to czy chcecie rodzić siłami natury, czy przez cięcie cesarskie, z partnerem, czy bez niego – możecie liczyć na nasze wsparcie. Bez oceniania i krytykowania. Z naszą pełna empatią, akceptacją, pomocą i posiadana przez nas wiedzą.

Przygotowałyśmy dla Was pakiet WSPARCIE OKOŁOPORODOWE – PORÓD Z DOULĄ, w którym znajdziecie:

Dwa spotkania przed porodem (2,5h), na których poznamy Wasze oczekiwania względem porodu i naszej pracy.
Opowiecie, jak chcecie aby Wasz poród wyglądał, jakie macie potrzeby, a jakie obawy. Wspólnie stworzymy Wasz plan porodu. Opowiemy, jak wygląda poród, przedstawimy techniki łagodzenia bólu. Przygotujemy listę potrzebnych rzeczy do szpitala. Opowiemy również o tym, jak wyglądają pierwsze chwile po porodzie. Przed naszym spotkaniem stwórzcie listę pytań, zagadnień, które Was nurtują najbardziej.

Poród - Jesteśmy w pełnej gotowości, 24h na dobę “pod telefonem” 10 dni przed terminem porodu oraz 10 dni po terminie. Kiedy zacznie się poród, spotykamy się w Waszym domu lub w wybranym szpitalu. Jesteśmy z Wami przez cały poród, podczas którego wspieramy Was w sferze fizycznej i emocjonalnej. Łagodzimy ból środkami niefarmakologicznymi np. masażem czy okładami, pomagamy znaleźć najlepszą pozycję porodową. Dbamy o Wasz komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli macie taką potrzebę, zostajemy po porodzie 2-3 godziny.

Spotkanie po porodzie - Przyjeżdżamy do Was wtedy, kiedy będziecie mieli taką potrzebę. Pomożemy w pielęgnacji dziecka, wesprzemy w pierwszych dniach połogu. Będziemy starały się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości byście odnaleźli się w Waszej nowej roli. Służymy radą w kwestii karmienia piersią. Na koniec chciałybyśmy omówić Wasz poród i poznać Wasze odczucia względem tego wydarzenia.

WAŻNE! W Miejscu Wspierania Rodzicielstwa aktualnie pakiet WSPARCIE OKOŁOPORODOWE – PORÓD Z DOULĄ realizują Ela Malinowska i Zuzanna Taraszkiewicz. Pakiet obejmuje współpracę i wsparcie jednej wybranej douli.

Sposób wykonania: Pakiet WSPARCIE OKOŁOPORODOWE to: spotkanie zapoznawcze, 2 spotkania przed porodem (około 2,5h każde), pełna gotowość porodowa na 10 dni przed wyznaczonym terminem porodu i 10 dni po nim, obecność w porodzie oraz spotkanie w połogu (około 2,5h)


Zasięg: Miejsce spotkań - do uzgodnienia wolicie w Waszym domu, a może w Miejscu Wspierania Rodzicielstwa?


Termin wykonania: O terminach spotkań zdecydujemy razem. Cena 700 zł obejmuje pakiet okołoporodowy, a koszt dodatkowych spotkań będzie ustalony indywidualnie.


Jak zamówić: SMS na nr telefonu 692 400 185 lub 662 065 294 LUB wiadomość prywatna na FACEBOOK @MiejsceWspieraniaRodzicielstwa

Usługi

  • Uroda i zdrowie
  • DOULA (1)

Zmień branżę

Medycyna i zdrowie - Olsztyn


Olsztyn

 

Zmień miejscowość

  • Szczytno
  • Kętrzyn
  • Ełk
  • Pisz
  • Braniewo
  • Nidzica
  • Olecko
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty