MAX PLAY T. Okrent

Medycyna i zdrowie / Zdrowie i profilaktyka

48-100 Głubczyce, Aleje Śląskie 2b

48-100GłubczyceAleje Śląskie 2bOpolskie509585541

509 585... 541więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Aparat ORA

Produkt w kategorii: Sprzęt rehabilitacyjny

169,00 zł

Pomaga likwidować skutki stresu, zmęczenia, napięć mięśniowych, bóle

głowy, bóle kręgosłupa, zaburzenia snu, poprawia kondycję i krążenie.

Do samodzielnego używania.

Żadnych skutków ubocznych, prosta w stosowaniu.

Efekt pracy naukowej i badań klinicznych.

Niezbędny dla osób wykonujących pracę na siedząco i stojąco – lekarzy i fizjoterapeutów, kierowców, fryzjerów, sprzedawców, kucharzy i kelnerów, sportowców oraz wielu innych grup zawodowych.


Aparat ORA
jest wewnątrz ustnym aparatem do korekcji stawów skroniowo - żuchwowych. Ma jeden rozmiar adaptujący się do każdej osoby (bez względu na wiek, wagę i wzrost). Zbudowany jest z dwóch poduszeczek połączonych ramionami, które schodzą się w przedniej części i przechodząc w uchwyt pozwalając na regulację rozstawienia poduszeczek.

Metoda ORA zawiera trzy ćwiczenia mobilizujące, działające równocześnie z użyciem aparatu ORA, mające na celu korekcję osi stawów w trzech płaszczyznach. Czas wykonywania ćwiczeń około dwóch minut dziennie. Metoda ORA stymuluje łańcuchy kinematyczne w celu wyeliminowania przyczyn mechanicznych zaburzeń czynnościowych narządów ruchu.
I. ZAGROŻENIA CYWILIZACYJNE I ICH WPŁYW NA NASZ ORGANIZM

Szybkie tempo życia, zmiany cywilizacyjne, społeczno - kulturowe, technologiczne, poczucie zagrożenia, lęki, wszechobecny stres, a także urazy fizyczne doprowadzają u 80% populacji światowej do zmian organicznych i zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

Nawet w codziennych okolicznościach np. podczas uprawiania sportu, podejmowania wysiłku, doświadczania złości, gniewu, irytacji, podświadomie zaciskamy zęby, co może być jedną z przyczyn różnego rodzaju problemów stomatologicznych, a w konsekwencji stawowych. One z kolei mogą być źródłem nawracających napadowych bólów głowy i twarzy, zaburzeń snu, dolegliwości kręgosłupa, zniekształceń sylwetki i innych problemów zdrowotnych. Zaburzenia czynnościowe mięśniowo-szkieletowe stały się problemem numer 1 w krajach wysoko uprzemysłowionych.

A przecież człowiek nie po to żyje, aby wciąż odczuwać jakieś bóle!

II. ROLA STAWÓW SKRONIOWO - ŻUCHWOWYCH

Stawy skroniowo-żuchwowe są najwyżej umiejscowionymi stawami w organizmie człowieka. Są także jednymi z najczęściej używanych, ponieważ uczestniczą w podstawowych funkcjach życiowych takich jak: oddychanie, mówienie, wydzielanie i przełykanie śliny itd. Ich prawidłowe położenie to gwarancja prawidłowego funkcjonowania naszego ciała. Przy prawidłowo położonej żuchwie zęby łuku górnego nie dotykają zębów łuku dolnego, czyli istnieje szpara spoczynkowa. Nieprawidłowością jest stały kontakt zębów, który powoduje ciągłą stymulację nerwową, co prowadzi do stresu. Jeśli nie reagujemy na ten stan odpowiednio szybko, dochodzi do zgryzienia zębów i powstania tak zwanych tarczek zębowych, co z kolei źle wpływa na stawy skroniowo-żuchwowe i pozostałe stawy. Od razu nie powoduje to bólu, ale wywołuje zmęczenie.

Producent: EURL LORA

Dane dostawy:

Płatność z góry

  • Paczka pocztowa priorytetowa: 185,00 zł
  • Przesyłka kurierska: 183,88 zł
  • List priorytetowy: 185,00 zł
  • Odbiór osobisty: 169,00 zł

Płatność przy odbiorze

  • Odbiór osobisty: 169,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa: 185,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa: 185,00 zł

Produkty


Zmień branżę

Medycyna i zdrowie - Głubczyce


Głubczyce

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty