TREND+BRAND - Izabella Karnauch

Biznes / Marketing i reklama

62-052 Komorniki, Konwaliowa 26/4

62-052KomornikiKonwaliowa 26/4Wielkopolskie606804127

606 804... 127więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Wykonanie wizytówki w wyszukiwarce Google i Mapach Google

Usługa w kategorii: Wykonanie firmowej wizytówki w Google

Cena: do uzgodnienia

Czy Twoja firma jest widoczna na najbardziej popularnej stronie w Polsce, czyli w Google?

Jeśli nie…. koniecznie zadzwoń, a pomogę Ci zaistnieć w lokalnych wynikach wyszukiwania w Google oraz uzyskać wysoką pozycję w Mapach Google.

Jeśli prowadzisz biznes lokalny biznes - jesteś restauratorem, fryzjerem, budowlańcem, masz warsztat samochodowy, salon kosmetyczny lub prowadzisz warzywniak, to kierujesz swoje usługi do klientów z najbliższej okolicy, najczęściej mieszkających w tym samym mieście. Wizytówka Google jest doskonałym narzędziem do promowania lokalnych firm.

Odpowiednio zoptymalizowana i profesjonalnie przygotowana wizytówka pomaga w dotarciu do potencjalnych klientów oraz potrafi wygenerować nawet 1/4 ruchu na stronie internetowej oraz zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce Google i Mapach Google, co skutkuje wyższą sprzedażą usług i produktów. Ponadto, aktualne i pełne dane na temat lokalnego biznesu w Google ułatwią również obecnym nabywcom produktów i kontrahentom współpracę z prowadzoną przez Ciebie firmą.

Wszystkich moich klientów szkolę z samodzielnego prowadzenia wizytówki Google, dodawania zdjęć i promocji, odpowiadania na opinie i wiadomości od klientów oraz analizowania statystyk. Przez 12 m-cy od stworzenia wizytówki - jeśli jest taka wola klienta - zachowuję do niej dostęp i pomagam w sytuacjach kryzysowych (np. negatywne opinie) oraz przy konfiguracji promocji i reklam.

Korzyści: Prawidłowe zaprezentowanie danych Twojej firmy w wyszukiwarce Google oraz w Mapach Google to widoczność Twojego biznesu w internecie, zbudowanie profesjonalnego wizerunku marki i możliwość pozyskania nowych klientów oraz zwiększenia sprzedaży.


Sposób wykonania: Zaczynamy od spotkania, ponieważ muszę poznać Twoją firmę, branżę i konkurencję. Kolejny etap to założenie wizytówki i weryfikacja Google (do 14 dni). Następnie umawiamy się na sesję foto/wideo, aby stworzyć profesjonalny wizerunek. Kończymy szkoleniem :)


Zasięg: Poznań i okolice, Wielkopolska


Termin wykonania: Zbudowanie profesjonalnej wizytówki, jej wypozycjonowanie w Mapach Google, wykonanie zdjęć lub filmów wizerunkowych to działania trwające 1-3 m-ce w zależności od branży. Integralną częścią usługi jest szkolenie z samodzielnego prowadzenia wizytówki.


Jak zamówić: tel.: +48 606804127 e-mail: iza.karnauch@gmail.com

Usługi


Zmień branżę

Biznes - Komorniki


Komorniki

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty