BC Advisors

Biznes / Doradztwo i konsulting

62-002 Złotniki, Krzemowa 1

62-002ZłotnikiKrzemowa 1Wielkopolskie791775825

791 775... 825więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


Doradztwo biznesowe i gospodarcze

Usługa w kategorii: doradztwo biznesowe i gospodarcze

Cena: do uzgodnienia

Doradztwo biznesowe i gospodarcze

Doradztwo biznesowe oferowane przez BC Advisors obejmuje bardzo szeroki zakres usług. W ramach doradztwa biznesowego pomagamy m.in. w tworzeniu i przebudowie modeli biznesowych, budowie i modyfikacji strategii oraz zwiększaniu efektywności przedsiębiorstw. Wspieramy przedsiębiorstwa w identyfikowaniu kluczowych punktów zmniejszających efektywność działalności (tzw. „wąskich gardeł”) i doradzamy w jaki sposób je skutecznie eliminować. Ponadto wykonujemy analizy wszelkich projektów biznesowych pod kątem całego spektrum ryzyk (w tym: ryzyka biznesowego, rynkowego, politycznego, prawnego, finansowego i kredytowego) dzięki czemu aktywnie wspieramy procesy decyzyjne.

Świadczymy również usługi z zakresu doradztwa gospodarczego, w tym m. in. doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przedsięwzięcia biznesowego oraz sposobu opodatkowania. W ramach doradztwa gospodarczego pomagamy optymalizować struktury finansowania przedsiębiorstw, wspieramy w wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz pomagamy w prowadzeniu negocjacji z instytucjami finansowymi.

Na życzenie klienta wykonujemy również rynkowe analizy porównawcze dotyczące konkurencyjnych produktów lub usług oraz pomagamy w określeniu grupy docelowej.

W ramach naszej oferty doradztw biznesowego i gospodarczego obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i duże przedsiębiorstwa i grupy kapitałowe.

Korzyści: Wymierne korzyści wynikające z optymalizacji działalności i zwiększeniu efektywności przedsiębiorstwa, dogodne terminy realizacji, atrakcyjne ceny dostosowane do zakresu usługi i możliwości klienta.


Zasięg: Cały kraj

Usługi


Zmień branżę

Biznes - Złotniki


Złotniki

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty