Partner Cleaner

Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie wnętrz

43-100 Tychy, Radziejewskiego 6

43-100TychyRadziejewskiego 6Śląskie501582563

501 582... 563więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

Usługa w kategorii: Sprzątanie mieszkań

80,00 zł

Wielu z nas marzy, aby po ciężkim dniu pracy wrócić do czystego i pachnącego mieszkania. Z naszą pomocą mieszkanie będzie lśniło jak nowe – wszystko zostanie dokładnie poukładane, odkurzone i wytarte, a wszystko to, gdy Ty będziesz zajmował się innymi, ważniejszymi sprawami.

Posprzątamy po remontach, urodzinach – zaopiekujemy się twoim mieszkaniem podczas twojej nieobecności.Stała opieka nad swoimi czterema kątami, niezależnie od tego ile metrów kwadratowych sobie liczy, jest ogromnym wyzwaniem.

Przede wszystkim wymaga sprawnego połączenia obowiązków zawodowych z domowymi. Dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która będzie w stanie wziąć na siebie stałą odpowiedzialność za czystość i porządek.

Oferujemy sprzątanie okresowe i stałe. Dokładny zakres prac porządkowych ustalany jest z klientem i dostosowany do jego życzeń.
Dla klientów korzystających ze zlecenia stałego – oferujemy atrakcyjne rabaty.

Korzyści: - Dzięki nam zapomnisz o zwolnieniach lekarskich swoich pracowników, nieplanowanych urlopach czy pracownikach na zastępstwo. - Dzięki sprawdzonym metodom sprzątania oraz profesjonalnej chemii pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania.


Sposób wykonania: Nie ma dwóch takich samych, identycznych hoteli, biur czy obiektów handlowych. Każdy obiekt – mniejszy bądź większy - jest jedyny w swoim rodzaju, charakteryzuje się ściśle określonymi parametrami i właściwościami.


Gwarancja: Pracujemy tylko na najlepszych sprzętach używając sprawdzonych środków chemicznych. Dlatego nasze usługi zawsze są najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie klientów.


Zasięg: Nasza siedziba mieści się w Tychach na ulicy Radziejewskiego 6. Naszą działalność świadczymy w promieniu 30 km od miejsca naszej lokalizacji.


Termin wykonania: Indywidualne podejście i dogodne terminy dla każdego z naszych klientów.


Jak zamówić: Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Skontaktuj się i umów na spotkanie. tel: 501 582 563 tel: 502 768 392 biuro@partnercleaner.pl

Usługi


Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Tychy


Tychy

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty