KRCleaning Katarzyna Rakowska

Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie dywanów i obić

62-095 Murowana Goślina, Kręta 7

62-095Murowana GoślinaKręta 7Wielkopolskie516919461

516 919... 461więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Pranie wykładzin metodą kapsułkowania

Usługa w kategorii: pranie wykładzin

8,00 zł

Czy kiedykolwiek po wejściu do portu lotniczego, hotelowego korytarza czy pokoju czułeś specyficzny wilgotny zapach dywanu, który po czyszczeniu w dalszym ciągu pozostawał mokry? Widziałeś wiele dmuchaw osuszających podłogę? A dywan był naprawdę czysty czy miał szary i mdły wygląd? Czy to są oznaki zdrowego, czystego i bezpiecznego otoczenia? Systemy HOS zostały zaprojektowane w trosce o dbanie o zdrowe otoczenie. Wyczyszczony dywan będzie czysty, o żywych kolorach i wyschnie w ciągu kilku minut. System jest w stanie poradzić sobie z problemami powodowanymi przez inne metody czyszczenia, które prowadzą do tworzenia się pleśni, lotnych związków organicznych (VOC), długiego czasu schnięcia, powracających plam itp.

Systemy czyszczące HOS, dzięki swojej unikalnej konstrukcji, zużywają 10-cio krotnie mniej wody niż systemy konkurencyjne, z tego powodu nie występuje zjawisko "przemoczonego" dywanu, które związane jest ze znacznie dłuższym czasem schnięcia. Dłuższy czas schnięcia, często oznacza wyłączenie z użytku dużych części budynku przez długi czas. Problem mokrych powierzchni szczególnie widoczny jest w szkołach, szpitalach i budynkach komercyjnych, gdzie ludzie idący po mokrej nawierzchni mogą się poślizgnąć i wywrócić. Wyczyszczone dywany, nie do końca wysuszone, a oddane do użytku, będą się również dużo szybciej brudzić. Powodem tego jest woda i chemikalia użyte podczas czyszczenia.

Do czasu wyschnięcia, działają jak magnes, zatrzymując na sobie brud. Znacznie poważniejszym problemem wynikającym z długiego czasu schnięcia dywanu jest większe prawdopodobieństwo rozwijania się pleśni, a tym samym obniżenia jakości powietrza w pomieszczeniu. Podczas dłuższego schnięcia dywanu istnieje również ryzyko przedostania się gazów i lotnych związków organicznych z użytych chemikaliów do atmosfery. Może to spowodować problemy z oddychaniem, szczególnie u małych dzieci i reakcje alergiczne. Wszystko co upadnie na podłogę, zwykły kurz czy zanieczyszczenia, zostaną tam aż podłoga nie zostanie wyczyszczona.

Zasięg: cały kraj pow 300m2

Usługi


Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Murowana Goślina


Murowana Goślina

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty