Mixwell Mariusz Struzik

Internet / Tworzenie stron www

42-280 Częstochowa, Spółdzielczości 9/25

42-280CzęstochowaSpółdzielczości 9/25Śląskie725181953

725 181... 953więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


Strony Internetowe w Abonamencie

Usługa w kategorii: Strony Internetowe

Cena: do uzgodnienia

Proponujemy państwu nową usługę: "Strona w Abonamencie". Zlecając nam stworzenie dla Państwa witryny internetowej nie musicie ponosić od razu wszystkich kosztów jej wykonania, zakupu domeny i hostingu. Opłaty za stronę wnoszone są miesięcznie po otrzymaniu od nas faktury za dany okres rozliczeniowy. Opłata jest zryczałtowana i wynosi od 60 zł/brutto za miesiąc rozliczeniowy, w zależności od złożoności stworzonego serwisu. Płatności są naliczane "z wyprzedzeniem", to znaczy za okres rozliczeniowy następujący po wystawieniu faktury. Za dzień zapłaty pierwszej faktury rozumie się datę uruchomienia gotowej witryny. Warunkiem uruchomienia witryny jest opłacenie pierwszej faktury. Umowa pomiędzy providerem, czyli przedsiębiorstwem Mixwell a abonentem zawierana jest na 12 miesięcy. Po tym okresie jeżeli klient nie zrezygnuje z usługi jest ona przedłużana na kolejne 12 miesięcy. W wypadku rezygnacji z usługi "Strona w Abonamencie" lub braku zapłaty przez kolejne 2 okresy rozliczeniowe serwis zostanie wyłączony. Szczegółowy regulamin usługi znajduje się na naszej stronie internetowej: http://mixwell.pl. Witryny w Abonamencie nie różnią się niczym od stron wykonanych za opłatą jednorazową. Posiadają te same elementy i funkcjonalność.
Zapraszamy do zakupu i sprawdzenia usługi.

Korzyści: Brak wysokich kosztów początkowych ponoszonych w wypadku jednorazowego zakupu gotowej witryny czy sklepu internetowego.


Sposób wykonania: Cały proces tworzenia może odbyć się on-line. Klient przesyła materiały do strony na nasz serwer FTP lub za pomocą poczty e-mail na nasz adres: biuro@mixwell.pl wraz z ewentualnymi sugestiami dotyczącymi wyglądu strony. Czytaj dalej na mixwell.pl.


Gwarancja: Gwarancja obejmuje cały okres abonamentowy. W tym przypadku 12 miesięcy.


Zasięg: Cała Polska.


Termin wykonania: W zależności od złożoności strony, terminów dostarczenia materiałów do strony przez klienta, od momentu uzyskania wszystkich materiałów od klienta: od 2 do 21 dni.


Jak zamówić: Przed zakupem usługi na stronie mixwell.pl należy złożyć Zapytanie Ofertowe w zakładce Oferta pod opisem usługi "Strona w Abonamencie". Po uzyskaniu wyceny należy zakupić usługę na stronie Cennik wybierając Pakiet Abonament. Czytaj dalej na mixwell.pl.

Usługi


Zmień branżę

Internet - Częstochowa


Częstochowa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty