Ararat Travel Sp z o.o.

Sport i turystyka / Biura podróży

91-134 Łódź, Rojna 41 lok. 30

91-134ŁódźRojna 41 lok. 30Łódzkie426839917

42 683... 99 17więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Obóz młodzieżowy

Usługa w kategorii: Obozy młodzieżowe

1349,00 zł

Podczas obozu, przez 3 dni (łącznie 12 godzin) będziecie mieli okazję poznawać tajniki różnych odmian paintballa. Łącznie przez 3 dni do wykorzystania będzie 1200 kulek.
W programie - pierwszego dnia zajęcia odbędą się na polu o charakterze speedballowym w terenie idealnym, aby przyzwyczaić się do broni. Instruktorzy wytłumaczą zasady wychyleń, komunikacji oraz pozycji taktycznych poszczególnych graczy.
Drugiego dnia zagracie na większym terenie, na którym będziecie mogli wykorzystywać różnego rodzaju kryjówki i barykady. Zapoznanie z zasadami gier leśnych, realizacja scenariuszy: "obrona wzgórza', "przeprowadzenie vipa" czy "capture the flag".
Trzeci dzień zajęć to realizacja scenariuszy w dzikim lesie, gdzie liczy się kreatywność uczestników. Każdy z graczy będzie miał okazję wykorzystać wcześniej nabyte umiejętności wcielając się w role terrorystów oraz antyterrorystów. Fabuły będą się zmieniać w zależności od zwycięzców poszczególnych rund.
Możliwość dokupienia dodatkowych kulek - 100 szt - 15 zł, 500 szt. - 60 zł.
Zajęcia organizowane będą przy min. 10 osobach.

Każdy marzy, aby odkryć jakąś tajemnicę lub zaginiony skarb. Tego lata Ty też będziesz mieć okazję aby przeobrazić się w wybitnego poszukiwacza i odkrywcę zagadek.... Różne ślady i tropy doprowadzą Twój zespół do rozwiązania zagadki związanej z zaginięciem Złotej Ciupagi!
droga do skarbu jest jednak niełatwa, pełna pułapek i tajemnic. Odnalezienie ciupagi będzie wymagało współpracy grupowej, wysiłku umysłowego, sprytu i sprawności fizycznej.
Podczas gry nauczysz się posługiwać alfabetem Morse'a i innymi szyframi, aby odczytać tajemnicze pismo związane ze sprawą. Do poszukiwania skarbu niezbędne okażą się też mapa i kompas. Dowiesz się jak obsługiwać detektor metalu, aby odszukać ukryte wskazówki i artefakty. Będziesz się komunikować z pozostałymi poszukiwaczami z Twojej grupy za pomocą krótkofalówki, aby nie zagubić się w lesie. Będziesz też mógł sprawdzić swoje zdolności detektywistyczne i rozwiązać niejedną zagadkę po drodze do zaginionego skarbu. Pamiętaj nie tylko ty jesteś blisko rozwiązania...Ktoś cały czas próbuje odnaleźć ciupagę przed Tobą. Musisz być czujny i uważny ... ale nie martw się nie jesteś sam. Są z Tobą są nasi Animatorzy Gry a każda chwila przybliża Cię do zaskakującego odkrycia.

Jak zamówić: 42 683 99 17, 514 441 486 Łódź Rojna 41 lok. 30 (ryneczek Malus od strony Rojnej)

Usługi


Zmień branżę

Sport i turystyka - Łódź


Łódź

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty