Jan Drosio Print

Drukarnie i zakłady graficzne / Sitodruk

08-440 Pilawa, Aleja Wyzwolenia 57

08-440PilawaAleja Wyzwolenia 57Mazowieckie517741288

517 741... 288więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Sitodruk

Usługa w kategorii: Nadruki na odzieży

Cena: do uzgodnienia

TECHNIKA DRUKU
Oferujemy Paostwu druk polegający na przeciskaniu farby za pomocą rakla, przez niezakryte oczka sita. Do wykonania Paostwa zleceo wykorzystujemy ośmiokolorową karuzelę automatyczną renomowanej firmy M&R lub w razie potrzeby ręczną sześciokolorową karuzelę. Dzięki zautomatyzowanej produkcji jesteśmy w stanie zapewnid atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zachowując przy tym wysoki standard i jakośd usług.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE I ZALETY KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
Sitodruk jest niezwykle uniwersalną techniką znakowania. Firma Drosio Print oferuje wykonywanie nadruków na wielu rodzajach materiałów, takich jak: tkaniny, metal, a także drewno czy tworzywa sztuczne. Dlatego też możemy wykonad dla Paostwa nadruki np. : > na torbach, > odzieży oraz jej wykrojach, > T-shirtach, bluzach, > czapkach, > odzieży roboczej, > skórze, > szkle, > tekturze.
Nadruki wykonywane przez naszą firmę są odporne na promieniowanie UV, wilgod, uszkodzenia mechaniczne czy pranie. Zasługą tak wysokiej jakości jest stosowanie przez firmę Drosio Print bardzo wytrzymałych farb drukarskich. Specjalnie na Paostwa życzenie jesteśmy w stanie wykonad nadruk farbami specjalnymi, tzn. farbami odblaskowymi, wodnymi oraz farbami "puchnącymi"- 3D. Dzięki dużej gamie stosowanych przez nas produktów możliwe jest uzyskanie niezwykle wyrazistych i w pełni nasyconych barw.
SITODRUK TO NAJTAŃSZA METODA DRUKU - IM WIĘCEJ, TYM TANIEJ
Technika znakowania oferowana przez firmę Drosio Print jest jedną z najbardziej wydajnych i prezentującą najwyższą jakości nadruku na rynku. Jednocześnie jest to jedna z najtańszych technik. Jest atrakcyjna cenowo zarówno przy mniejszej liczbie egzemplarzy, jak i całych seriach.

Sposób wykonania: Nasza siedziba znajduje się w Pilawie (woj. mazowieckie) i to tutaj realizujemy powierzone nam zlecenia. Jesteśmy jednak przedsiębiorstwem otwartym na podjęcie współpracy z firmami w dowolnym miejscu na terenie całego kraju.


Jak zamówić: Prosimy o kontakt, darmowa wycena.

Usługi


Zmień branżę

Drukarnie i zakłady graficzne - Pilawa


Pilawa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty