POLINEX

Usługi motoryzacyjne / Konserwacja samochodów

42-500 Będzin, Kniewskiego 6

42-500BędzinKniewskiego 6Śląskie790858534

790 858... 534więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Aplikacja poliuretanu

Usługa w kategorii: Aplikacja warstw ochronnych

Cena: do uzgodnienia

W skład naszej oferty wchodzi nanoszenie poliuretanowych powłok ochronnych . Powłoki te stanowią idealną ochronę skrzyń ładunkowych pick-up’ów, samochodów dostawczych (ochrona przed uszkodzeniem i korozją), zderzaków, podłóg samochodowych bądź całego samochodu - ochrona lakieru od zadrapań, karoserii od rdzy i korozji.

Zastępstwo dla tradycyjnych plastikowych wanienek , mat i wykładzin. Powłoki nanoszone są bezpośrednio na powierzchnię, odpowiednio oczyszczoną i osuszoną. Dobrze przylegają do pokrytej powierzchni. Grubość powłoki to średnio 2mm-3 mm.

Szerokie zastosowanie warstwy te znalazły przy adaptacji aut do przewozu żywności i leków poprzez specjalistyczne pokrycie wewnętrznej powierzchni ładunkowej aut.
Nasze powłok posiadają świadectwo PZH oraz unijny atest do kontaktu z żywnością.

Poliuretanowe warstwy ochronne mają wiele zalet, są między innymi odporne na ścieranie i wyjątkowo wytrzymałe nie tracąc przy tym na elastyczności. Odporne na większość substancji czynnych chemicznie.
Jedną z głównych zalet powłok poliuretanowych jest czas wysychania (około 3 sekundy), dzięki czemu samochód pokryty powłoką jest do gotowy do użycia w ciągu jednego dnia. Atesty państwowe i międzynarodowe potwierdziły szczególną odporność naszych powłok , jak i wytrzymałość przed wilgocią i korozją przez wiele lat.

Powłoki poliuretanowe aplikuje się natryskowo pod ciśnieniem na gorąco, dzięki czemu substancja dociera nawet w trudno dostępne miejsca przestrzeni ładunkowych i innych. Nałożona powłoka natychmiastowo i na stale przywiera do podłoża, stanowiąc idealną ochronę

Korzyści: Antykorozja ,antyposlizg,


Sposób wykonania: Warsztat Będzin po uprzednim ustaleniu


Gwarancja: gwarancja 36miesiecy


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: tel 790858534

Usługi


Zmień branżę

Usługi motoryzacyjne - Będzin


Będzin

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty