TOP PROTECT - zabezpieczenia przed ptakami, kolce na ptaki, siatki

Budownictwo / Budownictwo mieszkaniowe

85-158 Bydgoszcz, Stroma 16/1

85-158BydgoszczStroma 16/1Kujawsko-pomorskie533995970

533 995... 970więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Woliera dla kota

Usługa w kategorii: Woliera dla kota

Cena: do uzgodnienia

Budowa woliery to alternatywa dla wyprowadzania kotów na spacer, szczególnie gdy mieszkają Państwo poza miastem i jesteście posiadaczami domu, czy ogródka przyblokowego.
Przed przystąpieniem do realizacji należy zdecydować, czy konstrukcja ma być drewniana, czy metalowa. Za jedną i drugą przemawiają różne powody. Obie również mają swoje wady.
Konstrukcja metalowa będzie na pewno trwalsza i niepalna. Dodatkowo, gdy profile zostaną połączone śrubami (o ile będzie to możliwe ze względów konstrukcyjnych), woliera stanie się stosunkowo prosta do zdemontowania i mobilna. Wadami metalowego wybiegu jest potrzeba dość częstej renowacji i malowania (co 2-3 lata).
Woliera z drewna ma zazwyczaj o wiele atrakcyjniejszy wygląd niż metalowa. Jednak konieczność użycia do jej budowy grubych drewnianych belek, podnosi jej cenę. Jest ona również mniej trwała (podatna na gnicie i próchnienie) oraz trudniejsza w demontażu i ewentualnym transporcie. W przypadku domu z drewnianą podbitką, profesjonalny montaż woliery (z doborem odpowiedniego koloru) sprawia, że staje się ona częścią Państwa domu.
Należy pamiętać także o zabezpieczeniu woliery nie tylko nad powierzchnią ziemi, lecz także i pod nią. Jedną z najlepszych metod jest wpuszczenie w ziemię stalowej siatki lub odpowiedniej szerokości blachy.
Nasza firma stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne siatki polietylenowe lub metalowe. Wielkość oczek należy dobrać tak, aby kot nie był w stanie włożyć w nie głowy. Najczęściej używa się siatek o oczkach 4 x 4 cm lub 5 x 5 cm..

Sposób wykonania: Wykonujemy woliery zarówno drewniane, jak i metalowe; wolnostojące oraz przydomowe.


Gwarancja: Udzielamy 2 - letniej technicznej gwarancji na zbudowaną wolierę.


Zasięg: Cała Polska.


Termin wykonania: Do uzgodnienia.


Jak zamówić: Telefonicznie pod nr tel. 664 131 617 lub za pomocą kontaktu mailowego - biuro@siatkidlakotow.pl z dopiskiem woliera i nazwą miasta.

Usługi


Zmień branżę

Budownictwo - Bydgoszcz


Bydgoszcz

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty