JDF SERWIS Eryk Grzeszkowiak

Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie dywanów i obić

41-704 Ruda Śląska, Warszawska 14

41-704Ruda ŚląskaWarszawska 14Śląskie509985012

509 985... 012więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

2

 


Sprzątanie domów i mieszkań

Usługa w kategorii: sprzątanie domów

Cena: do uzgodnienia

Sprzątanie domów i mieszkań osób prywatnych, to profil działalności naszej firmy, któremu poświęcamy szczególną uwagę. Wiemy jak obchodzić się z drogimi materiałami wykończeniowymi, aby ich nie zniszczyć podczas czyszczenia. Nasi klienci posiadają często również bardzo drogie meble np. z naturalnej skóry, które wymagają szczególnego traktowania. Sprzątając domy bierzemy również pod uwagę potrzeby alergików i osobiste preferencje naszych klientów.

Sprzątaniem domów zajmujemy się od wielu lat, a zdobyte doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług o bardzo wysokim standardzie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Możesz zlecić nam stałe sprzątanie twojego domu lub mieszkania np. 1 x w tygodniu lub częściej w zależności od twoich potrzeb.

Możesz również skorzystać z jednorazowego sprzątania Twojego domu np. przed świętami, po remoncie lub imprezie.

Możesz również zlecić nam tylko wykonanie niektórych prac takich jak np. mycie okien, czyszczenie dywanu lub prania tapicerki.

Korzyści: Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas, zdrowie i często pieniądze. Zlecając sprzątanie domu zawodowcom masz pewność, że wyposażenie twojego domu będzie sprzątania w należyty sposób za pomocą sprawdzonych dedykowanych środków.


Sposób wykonania: Usługi wykonujemy głownie na terenie miasta Katowice ale działamy również w innych miastach takich jak Ruda Sląska, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom i wiele innych. Do sprzątanie wykorzystujemy sprawdzony sprzęt i środki przyjazne otoczeniu i dzieciom.


Gwarancja: Zatrudniając naszą firmę masz gwarancję, że twój dom będę sprzątać sprawdzone, odpowiednio przeszkolone i zaufane osoby, które znają się na sprzątaniu.


Zasięg: Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Bielsko - Biała, Rybnik - Śląsk, Bytom, Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Tychy, Mikołów, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Tarnowskie Góry, Piekary Sląskie,


Termin wykonania: Termin wykonania usługi jest ustalany z każdym klientem indywidualnie i zależy od takich czynników jak rodzaj zlecenia, metraż sprzątanego domu, okres zamawiania usługi, itp Najczęściej wystarczy zamówić usługę z tygodniowym wyprzedzeniem.


Jak zamówić: Usługę można zamówić pod nr. tel. 509 985 012, lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej http://jdfserwis.pl/

Usługi

  • Nieruchomości, dom i ogród
  • Pomoc domowa
  • Sprzątanie mieszkań
  • sprzątanie domów (2)
  • Sprzątanie poremontowe

Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Ruda Śląska


Ruda Śląska

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty